Cześć! Jestem Aneta i zapraszam Cię do mojego rękodzielniczego zakątka 😊

Zdobieniem ceramiki zajmuję się od jakiegoś czasu. Odkryłam tę dziedzinę sztuki zupełnie przypadkiem i nigdy nie sądziłam, że zawładnie ona moim umysłem tak intensywnie.

Początki były trudne. Okazały się jednak niezłą lekcją pokory i cierpliwości. Niecierpliwiłam się, miałam problemy z naniesieniem farby na naczynie. Narzędzia do zdobienia zdawały się robić wszystko, żeby mi utrudnić pracę i nie puścić farby 😉 Duma, jaką czułam, kiedy pokonałam złośliwość narzędzi, źle rozrobione farby, a w końcu i własną frustrację wynikającą z kolejnych nieudanych prób, była tak wielka, że gdybym miała pióra, chodziłabym napuszona jak paw 😀 Pierwsze wypalone prace były dla mnie wręcz dziełami sztuki (oczywiście teraz widzę w nich tylko bohomazy ;D).

Po latach doświadczeń, doskonalenia warsztatu i pogłębiania wiedzy postanowiłam dzielić się ze światem tym, co osiągnęłam i pokazać, co mi w duszy gra. Mam nadzieję, że znajdziesz tu coś dla siebie, swoich bliskich i będziesz tu wracać jak do ulubionej kafejki za rogiem 😉 Może uda mi się Cię zainspirować? Kto wie…